URODZINKI TWOJEGO DZIECKA 0
Pierwsze urodzinki Twojego dziecka. 4 rzeczy, które po prostu MUSISZ zrobić, aby świadomie i pięknie świętować roczek

Urodzinki Twojego dziecka.

4 rzeczy, które po prostu MUSISZ zrobić, aby świadomie i pięknie świętować roczek.

 

Chyba każdy rodzic potwierdzi, że czas przyspiesza kilkukrotnie po pojawieniu się na świecie małego szkraba. Dzieci dostarczają wielu emocji, przede wszystkim dają wiele radości, ale wymagają też ciągłej uwagi. Dni zamieniają się w tygodnie, tygodnie w miesiące… i nawet nie wiemy kiedy minął ten wyjątkowy i niepowtarzalny, pierwszy w życiu naszego dziecka rok.

Później przychodzą kolejne i kolejne... I zawsze starasz się, aby ten dzień był wyjątkowy!

Urodzinki dziecka to bez wątpienia okazja, którą warto uczcić i świętować, jednak  organizacja  urodzinek często spędza sen z powiek wielu mamom. Czasu na przygotowania, pośród codziennych obowiązków, nie ma wiele, dlatego  w tym artykule podpowiadamy na co warto a nawet trzeba go poświęcić.  

 

Świętujcie tak jak lubicie

Nie dla każdego są wystawne przyjęcia w restauracji i eleganckie dekoracje. Mniejsze przyjęcie w domu również może być niezapomniane. Jeśli nie macie ochoty zapraszać wszystkich dalekich wujków i kuzynów – nie róbcie tego! Spędźcie pierwsze urodziny swojego Maluszka w gronie najbliższych Waszej rodzinie osób. A jeśli wprost przeciwnie jesteście miłośnikami hucznych imprez i najlepiej oznajmilibyście całemu światu, że Wasze dziecko ma już rok to pamiętajcie, że także macie do tego prawo. Chyba już rozumiecie co chcemy przez to powiedzieć? Po prostu róbcie tak, jak podpowiada Wam intuicja.

 

Warto uchwycić TEN czas

W pędzie codziennego życia nie zawsze jesteśmy wystarczająco uważni. Wiele się dzieje i choćbyśmy bardzo chcieli, nie jesteśmy w stanie uwiecznić każdego pięknego uśmiechu czy zabawnego wyczynu. Profesjonalna, rodzinna sesja zdjęciowa to doskonała opcja, aby stworzyć wyjątkową pamiątkę na długie lata. Wielu fotografów oferuje teraz wywołanie gotowych zdjęć do pięknych albumów czy skrzyneczek. Warto skorzystać z takiej opcji – sami wiemy jak trudno znaleźć czas, aby wywołać te wszystkie fotki z telefonów, a roczek dziecka to doskonała okazja do takiej sesji. Wiemy nawet gdzie znajdziecie piękną sukienkę na roczek dla córeczki :)

 

Zatrzymajcie piękne chwile

Nie ma chyba osób, które po pojawieniu się dziecka na świecie, nie posiadają w telefonie obszernej kolekcji zdjęć i filmów. Sposobem na stworzenie pięknej pamiątki jest przygotowanie choćby krótkiej prezentacji z podsumowaniem minionych 12 miesięcy. Będzie to także wspaniała atrakcja podczas uroczystości urodzinowej. Cała rodzina i przyjaciele z pewnością będą zachwyceni!

 

Napisz list do swojego dorosłego dziecka

Chyba każdy rodzic ma wiele przemyśleń, postanowień i planów odnoszących się do wychowania dziecka. Tak wiele chcielibyśmy mu pokazać i powiedzieć, ale ono jest jeszcze bardzo malutkie. Są to bardzo różnorodne emocje, które przychodzą do nas czasami w najbardziej nieoczekiwanych momentach dnia. Warto zatrzymać się na chwilę i pozwolić sobie na spisanie tych przemyśleć w formie listu. Taki list napisany z okazji roczku a nawet pisany raz w roku, będzie wyjątkowym prezentem dla dorosłego już dziecka.

 

Tak prezentują się nasze pomysły na świętowanie urodzin dziecka. Niezależnie od tego w jaki sposób będziecie obchodzić tę okazję życzymy Wam wspaniałej zabawy <3

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl