Produkt dnia
JULKA sukienka dla dziewczynki
JULKA sukienka dla dziewczynki
259,00 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zwroty i reklamacje

Procedura zwrotu i reklamacji:

  1. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Conex Kajetan Konieczny, ul. Stroma 1, 62-040 Puszczykowo, email: info@littlebee.pl; 606838867) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

  2. W przypadku odstąpienia od umowy wydrukuj formularz dostępny w tekście poniżej.

  3. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

  4. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu płatność, z wyjątkiem kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia, na nr konta podany w formularzu zwrotu (również w przypadku płatności za pobraniem), do 14 dni od otrzymania towaru zwracanego. 

  5. Proszę odesłać nam rzecz na adres do zwrotu: Conex Kajetan Konieczny, ul. Wydmowa 8, 62-040 Puszczykowo, email: info@littlebee.pl 606838867) do 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść jedynie bezpośrednie koszty odesłania rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

  6. W przypadku reklamacji towaru prosimy o kontakt info@littlebee.pl lub telefoniczny 606838867.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl